0 thumbnail image for JOMA Фудбалски чевли за момчиња PROPULSION JR црвени
1 thumbnail image for JOMA Фудбалски чевли за момчиња PROPULSION JR црвени
Selected image for JOMA Фудбалски чевли за момчиња PROPULSION JR црвени
Selected image for JOMA Фудбалски чевли за момчиња PROPULSION JR црвени

JOMA Фудбалски чевли за момчиња PROPULSION JR црвени

D Sport
2.490ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

JOMA е шпански производител на спортски чевли и облека. Компанијата е основана во 1965 година како компанија за производство на обувки за општа употреба, додека во 1968 година е специјализирана за производство и дистрибуција на спортски обувки. Тие произведуваат производи наменети за различни спортови: за фудбал, кошарка, одбојка, трчање, тенис, фитнес. Денес тие се присутни во над 70 земји во светот.

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црвена
Сезона
Пролет-Есен
Големина
37
Возраст
Дете

Ананас ID

Шифра на производот
CS9OVTZ5FW

EAN /   код

EAN /   код
8445456625285
2.490ДЕН

Опис на производот

JOMA е шпански производител на спортски чевли и облека. Компанијата е основана во 1965 година како компанија за производство на обувки за општа употреба, додека во 1968 година е специјализирана за производство и дистрибуција на спортски обувки. Тие произведуваат производи наменети за различни спортови: за фудбал, кошарка, одбојка, трчање, тенис, фитнес. Денес тие се присутни во над 70 земји во светот.

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црвена
Сезона
Пролет-Есен
Големина
37
Возраст
Дете

Ананас ID

Шифра на производот
CS9OVTZ5FW

EAN /   код

EAN /   код
8445456625285
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.