Selected image for JOMA Копачки TOLEDO JR 2308

JOMA Копачки TOLEDO JR 2308

D Sport
2.199ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Копачки

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
M80QAKD2HN

EAN /   код

EAN /   код
8445757117175
2.199ДЕН

Опис на производот

Копачки

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
M80QAKD2HN

EAN /   код

EAN /   код
8445757117175
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.