0 thumbnail image for JOMA Копачки XPANDER 2302
1 thumbnail image for JOMA Копачки XPANDER 2302
Selected image for JOMA Копачки XPANDER 2302
Selected image for JOMA Копачки XPANDER 2302

JOMA Копачки XPANDER 2302

D Sport
3.299ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Копачки

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
B50QARG3TR

EAN /   код

EAN /   код
8445757129611
3.299ДЕН

Опис на производот

Копачки

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
B50QARG3TR

EAN /   код

EAN /   код
8445757129611
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.