0 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
1 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
2 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
3 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
4 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
5 thumbnail image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black
Selected image for JOMA машки футсал чевли Top Flex Black

JOMA машки футсал чевли Top Flex Black

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

JOMA машки футсал чевли Top Flex Black

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
1NQNVJ06VS

EAN /   код

EAN /   код
8424309410056
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

JOMA машки футсал чевли Top Flex Black

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
1NQNVJ06VS

EAN /   код

EAN /   код
8424309410056
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.