Selected image for JOMA Патики сет

JOMA Патики сет

D Sport
4.790ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

JOMA Патики сет

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова

Сезона

Сезона
Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
ET1WP9TM3F

EAN /   код

EAN /   код
8445456654049
4.790ДЕН

Опис на производот

JOMA Патики сет

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Портокалова

Сезона

Сезона
Есен
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
ET1WP9TM3F

EAN /   код

EAN /   код
8445456654049
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.