Selected image for JOMA Патики за фудбал DRIBLING 2301

JOMA Патики за фудбал DRIBLING 2301

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
7TBQJQOJ0L

EAN /   код

EAN /   код
8445757053862
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
7TBQJQOJ0L

EAN /   код

EAN /   код
8445757053862
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.