Selected image for JOMA Патики за фудбал DRIBLING 2302

JOMA Патики за фудбал DRIBLING 2302

D Sport
2.999ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
TBBQJ381XI

EAN /   код

EAN /   код
8445757054234
2.999ДЕН

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
TBBQJ381XI

EAN /   код

EAN /   код
8445757054234
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.