Selected image for JOMA Патики за фудбал MAXIMA 2301

JOMA Патики за фудбал MAXIMA 2301

D Sport
2.699 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
1.889ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
IC4QJZ6VEX

EAN /   код

EAN /   код
8445757066473
2.699 ДЕНЗаштеда 810 ДЕН
1.889ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за фудбал

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42.5

Ананас ID

Шифра на производот
IC4QJZ6VEX

EAN /   код

EAN /   код
8445757066473
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.