Selected image for JOMA Патики за тенис T.ACE LADY

JOMA Патики за тенис T.ACE LADY

D Sport
5.299 ДЕНЗаштеда 2.649 ДЕН
2.650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Патики за тенис

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
OBWPJD44UB

EAN /   код

EAN /   код
8445757105332
5.299 ДЕНЗаштеда 2.649 ДЕН
2.650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за тенис

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
OBWPJD44UB

EAN /   код

EAN /   код
8445757105332
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.