Selected image for JOMA Патики за тенис T.SET LADY

JOMA Патики за тенис T.SET LADY

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 1.880 ДЕН
2.819ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за тенис

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NBMPJZBFBA

EAN /   код

EAN /   код
8445757125606
4.699 ДЕНЗаштеда 1.880 ДЕН
2.819ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за тенис

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NBMPJZBFBA

EAN /   код

EAN /   код
8445757125606
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.