Selected image for JOMA Патики за трчање FENIX

JOMA Патики за трчање FENIX

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 2.320 ДЕН
3.479ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
WD4QJG16G4

EAN /   код

EAN /   код
8445757079596
5.799 ДЕНЗаштеда 2.320 ДЕН
3.479ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
WD4QJG16G4

EAN /   код

EAN /   код
8445757079596
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.