Selected image for JOMA Патики за трчање R.VITALY LADY 2201 BLACK FUCHSIA

JOMA Патики за трчање R.VITALY LADY 2201 BLACK FUCHSIA

D Sport
2.999ДЕН

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тегет
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
F4VPJGECGC

EAN /   код

EAN /   код
8445757088918
2.999ДЕН

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тегет
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
F4VPJGECGC

EAN /   код

EAN /   код
8445757088918
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.