Selected image for JOMA Патики за трчање R.VITALY MEN 2212 GREY GREEN

JOMA Патики за трчање R.VITALY MEN 2212 GREY GREEN

D Sport
2.999ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
XHVPJS8Y1U

EAN /   код

EAN /   код
8445757088239
2.999ДЕН

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
XHVPJS8Y1U

EAN /   код

EAN /   код
8445757088239
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.