Selected image for JOMA Патики за трчање TITANIUM

JOMA Патики за трчање TITANIUM

D Sport
5.299ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
G6VPJTLIU2

EAN /   код

EAN /   код
8445757228130
5.299ДЕН

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сива
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
G6VPJTLIU2

EAN /   код

EAN /   код
8445757228130
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.