Selected image for JOMA Патики за трчање TK.SIMA LADY 2301 BLACK GOLD

JOMA Патики за трчање TK.SIMA LADY 2301 BLACK GOLD

D Sport
5.799 ДЕНЗаштеда 2.899 ДЕН
2.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
C8WPJYAQY1

EAN /   код

EAN /   код
8445757111005
5.799 ДЕНЗаштеда 2.899 ДЕН
2.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за трчање

Спецификации

Бренд
JOMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
C8WPJYAQY1

EAN /   код

EAN /   код
8445757111005
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.