Selected image for JUNGLE Глодалка Силикон Октопод Дрво 3М+ 31001241 Розе

JUNGLE Глодалка Силикон Октопод Дрво 3М+ 31001241 Розе

ЕНЦИ МЕНЦИ
490ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН РОЗЕ 3М+ 31001241 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
E4Q960QCZ5

EAN /   код

EAN /   код
8600827666834
490ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН РОЗЕ 3М+ 31001241 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
E4Q960QCZ5

EAN /   код

EAN /   код
8600827666834
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.