Selected image for JUNGLE Глодалка Силикон  Овошје Со Дрво 3М+ 31001278 Сина

JUNGLE Глодалка Силикон Овошје Со Дрво 3М+ 31001278 Сина

ЕНЦИ МЕНЦИ
350ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН СИНА 3М+ 31001278 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Тежина и димензии

Тежина
0.06 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
3CQ96VM6K2

EAN /   код

EAN /   код
8600827667206
350ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА СИЛИКОН СИНА 3М+ 31001278 JUNGLE

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Тежина и димензии

Тежина
0.06 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Содржина на пакетот
1

Ананас ID

Шифра на производот
3CQ96VM6K2

EAN /   код

EAN /   код
8600827667206
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.