0 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
1 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
2 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
3 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
4 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
5 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
6 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
7 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
8 thumbnail image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива
Selected image for JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива

JUNGLE Количка QUAD Со прекривка Сива

ЕНЦИ МЕНЦИ
5.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Удобна и пространа, компактна количка за бебиња од првиот ден.
Количката се склопува со преклопување во димензиите на авионски багаж со телескопска рачка, со која количката може да се влече како куфер.
Поврзаната рачка со механизам за преклопување овозможува лесно ракување и склопување со една рака.
Прилагодлив агол на потпирачот за грб на количката од лежечка до седечка положба.
Прилагодување на аголот на потпирачот за нозе за поудобно возење или продолжување на положбата на лежење.
XXL тенда со голем распон, за да се обезбеди сенка за Вашето бебе во жешките денови со дополнително продолжување, прозорец на тендата за да се внимава на малиот патник.
Голема корпа за купување до 3,5 кг.
Предни ротирачки тркала што можат да се фиксираат за нерамен терен и големи задни тркала од 16 см со кои дури и големите нерамнини ќе бидат поудобни. Сопирачка што ќе ги блокира двете тркала со еден потег.
Детето е безбедно во количката со појаси со 5 точки, истите се обложени со потпорни перничиња за поголема удобност на детето.
Димензии на склопена количка: 52 * 22 * ??59, отворена количка 52 * 75 * 101 цм.
Тежина на количката: 6,7 кг.
Прекривка за нозе вклучена.

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Не

Ананас ID

Шифра на производот
9RXNTPTDL2

EAN /   код

EAN /   код
ANYF2ET2PP
5.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Удобна и пространа, компактна количка за бебиња од првиот ден.
Количката се склопува со преклопување во димензиите на авионски багаж со телескопска рачка, со која количката може да се влече како куфер.
Поврзаната рачка со механизам за преклопување овозможува лесно ракување и склопување со една рака.
Прилагодлив агол на потпирачот за грб на количката од лежечка до седечка положба.
Прилагодување на аголот на потпирачот за нозе за поудобно возење или продолжување на положбата на лежење.
XXL тенда со голем распон, за да се обезбеди сенка за Вашето бебе во жешките денови со дополнително продолжување, прозорец на тендата за да се внимава на малиот патник.
Голема корпа за купување до 3,5 кг.
Предни ротирачки тркала што можат да се фиксираат за нерамен терен и големи задни тркала од 16 см со кои дури и големите нерамнини ќе бидат поудобни. Сопирачка што ќе ги блокира двете тркала со еден потег.
Детето е безбедно во количката со појаси со 5 точки, истите се обложени со потпорни перничиња за поголема удобност на детето.
Димензии на склопена количка: 52 * 22 * ??59, отворена количка 52 * 75 * 101 цм.
Тежина на количката: 6,7 кг.
Прекривка за нозе вклучена.

Спецификации

Бренд
JUNGLE

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Не

Ананас ID

Шифра на производот
9RXNTPTDL2

EAN /   код

EAN /   код
ANYF2ET2PP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.