Selected image for JYSK Корпа SEVERIN 22х16х15cm сива
Ново

JYSK Корпа SEVERIN 22х16х15cm сива

JYSK
325ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Материјал: Врба
Димензии: Ширина: 22 cm, Должина: 16 cm, Висина: 15 cm
Боја: Сива
Се користи:За внатре

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
22х16х15cm

Ананас ID

Шифра на производот
8RP0JSTBIQ

EAN /   код

EAN /   код
5701390362734
325ДЕН

Опис на производот

Материјал: Врба
Димензии: Ширина: 22 cm, Должина: 16 cm, Висина: 15 cm
Боја: Сива
Се користи:За внатре

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
22х16х15cm

Ананас ID

Шифра на производот
8RP0JSTBIQ

EAN /   код

EAN /   код
5701390362734
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.