Selected image for JYSK Сет навлака MICKEY 140х200 Disney
Ново

JYSK Сет навлака MICKEY 140х200 Disney

JYSK
2.150ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Материјал: 100% памук
Перење: 60°C
Белење: Да не се употребува избледувач
Сушење во машина: ** Дозволено е сушење во машина при нормална температура од (max. 80ºC)
Пеглање: ** Може да се пегла, нормална температура (max. 150ºC)
Хемиско чистење: Да не се чисти во хемиско чистење
Упатство: Затварајте го патентот пред перење, Да се пере пред употреба, Да се пере со слични бои, Да се пере одделно првите неколку пати
Димензии за навлака на перница : 50x70/75 cm
Димензии за навлака на јорган: 140x200 cm
Здравствен и еколошки сертификат: СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX®
Дизајн: Шарен
Боја: Крем
Тежина: 110 g/m².
Број на конци: 180
Начин на боење: Пигментирано
Начин на затворање: Ланец
Сет: Содржи 1 навлака за јорган и 1 навлака за перница

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
1.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Големина
140х200

Ананас ID

Шифра на производот
LZA0JFOFVM

EAN /   код

EAN /   код
5712592043109
2.150ДЕН

Опис на производот

Материјал: 100% памук
Перење: 60°C
Белење: Да не се употребува избледувач
Сушење во машина: ** Дозволено е сушење во машина при нормална температура од (max. 80ºC)
Пеглање: ** Може да се пегла, нормална температура (max. 150ºC)
Хемиско чистење: Да не се чисти во хемиско чистење
Упатство: Затварајте го патентот пред перење, Да се пере пред употреба, Да се пере со слични бои, Да се пере одделно првите неколку пати
Димензии за навлака на перница : 50x70/75 cm
Димензии за навлака на јорган: 140x200 cm
Здравствен и еколошки сертификат: СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX®
Дизајн: Шарен
Боја: Крем
Тежина: 110 g/m².
Број на конци: 180
Начин на боење: Пигментирано
Начин на затворање: Ланец
Сет: Содржи 1 навлака за јорган и 1 навлака за перница

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
1.03 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Големина
140х200

Ананас ID

Шифра на производот
LZA0JFOFVM

EAN /   код

EAN /   код
5712592043109
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.