Selected image for JYSK Свеќа Alfred Сива 3/1
Ново

JYSK Свеќа Alfred Сива 3/1

JYSK
500ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Материјал: 100% парафин
Димензии: Дијаметар: 6 cm, Висина: 9 / 11 / 14 cm
Боја: Сива
Часови на осветлување: 25 / 32 / 42 Часа

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
100% Парафин

Ананас ID

Шифра на производот
EX63BB9D17

EAN /   код

EAN /   код
5703855702376
500ДЕН

Опис на производот

Материјал: 100% парафин
Димензии: Дијаметар: 6 cm, Висина: 9 / 11 / 14 cm
Боја: Сива
Часови на осветлување: 25 / 32 / 42 Часа

Спецификации

Бренд
JYSK

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
100% Парафин

Ананас ID

Шифра на производот
EX63BB9D17

EAN /   код

EAN /   код
5703855702376
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.