Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл
Slike К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл

К2 Средство за чистење на системот за гориво ДИЗЕЛ 50мл

АКОМ ПРЕМИУМ
179ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

• Овој производ совршено го чисти целиот систем за гориво од првата употреба.
• Ја намалува потрошувачката на гориво и емисијата на отровни димни гасови, како и ја враќа целосната моќност на моторот.
• Го олеснува стартувањето и го продолжува животниот век на моторот. Важи само за дизел мотори.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Чистач на системот за гориво

Ананас ID

Шифра на производот
S49DR0CZX3

EAN /   код

EAN /   код
5906534000873
179ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Овој производ совршено го чисти целиот систем за гориво од првата употреба.
• Ја намалува потрошувачката на гориво и емисијата на отровни димни гасови, како и ја враќа целосната моќност на моторот.
• Го олеснува стартувањето и го продолжува животниот век на моторот. Важи само за дизел мотори.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Чистач на системот за гориво

Ананас ID

Шифра на производот
S49DR0CZX3

EAN /   код

EAN /   код
5906534000873
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.