0 thumbnail image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
1 thumbnail image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
2 thumbnail image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
3 thumbnail image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
4 thumbnail image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
Selected image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
Selected image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
Selected image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
Selected image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит
Selected image for KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит

KAJGANA SHOP Биро Бостон Макс - антрацит

КАЈГАНА ШОП
4.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

•Димензии: 120x75x60xm
•Материјал: Иверица 1ва класа
•ПВЦ кант трака 0.8mm
•Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
•Метална конструкција

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
U971WZJDJX

EAN /   код

EAN /   код
ANLP4NVT3L
4.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Димензии: 120x75x60xm
•Материјал: Иверица 1ва класа
•ПВЦ кант трака 0.8mm
•Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
•Метална конструкција

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
U971WZJDJX

EAN /   код

EAN /   код
ANLP4NVT3L
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.