Selected image for KAJGANA SHOP Огледало со полици за бања Лара

KAJGANA SHOP Огледало со полици за бања Лара

КАЈГАНА ШОП
2.799 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.999ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Димензија:

Ширина 60 cm.

Висина 45 cm.

Длабочина 2,2 cm.

Димензии на огледалото:

Ширина 45 cm.

Висина 35 cm.

Димензии на полицата:

Ширина 60 cm.

Длабочина е 10 cm.

Димензии на малите полици:

Ширина 10 cm.

Дабочина 10 cm.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Ананас ID

Шифра на производот
15DZ1A27U3

EAN /   код

EAN /   код
ANOIOO1DB5
2.799 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.999ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Димензија:

Ширина 60 cm.

Висина 45 cm.

Длабочина 2,2 cm.

Димензии на огледалото:

Ширина 45 cm.

Висина 35 cm.

Димензии на полицата:

Ширина 60 cm.

Длабочина е 10 cm.

Димензии на малите полици:

Ширина 10 cm.

Дабочина 10 cm.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Ананас ID

Шифра на производот
15DZ1A27U3

EAN /   код

EAN /   код
ANOIOO1DB5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.