0 thumbnail image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
1 thumbnail image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
2 thumbnail image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
3 thumbnail image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
Selected image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
Selected image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
Selected image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел
Selected image for KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел

KAJGANA SHOP Плакар за во бања Erik - бел

КАЈГАНА ШОП
8.690 ДЕНЗаштеда 2.200 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 30/05/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Изработено од квалитетна 18mm иверица.
Спецификации:
Висина: 184,6cm
Ширина: 49cm
Длабочина: 32cm
Полици за складирање

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
40 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V4IF2GRIV9

EAN /   код

EAN /   код
ANIZHW1HXQ
8.690 ДЕНЗаштеда 2.200 ДЕН
6.490ДЕН
Понудата важи од 02/05/2024 до 30/05/2024

Опис на производот

Изработено од квалитетна 18mm иверица.
Спецификации:
Висина: 184,6cm
Ширина: 49cm
Длабочина: 32cm
Полици за складирање

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
40 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V4IF2GRIV9

EAN /   код

EAN /   код
ANIZHW1HXQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.