0 thumbnail image for KAJGANA SHOP Полица Лена
1 thumbnail image for KAJGANA SHOP Полица Лена
2 thumbnail image for KAJGANA SHOP Полица Лена
Selected image for KAJGANA SHOP Полица Лена
Selected image for KAJGANA SHOP Полица Лена
Selected image for KAJGANA SHOP Полица Лена
Ново

KAJGANA SHOP Полица Лена

КАЈГАНА ШОП
4.290 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Декоративна полица / библиотека, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Димензии:
Ширина: 88,2 см
Висина: 88,2 см
Длабочина: 20 см
Растојание помеѓу полици: 27 см
Висина на ногарки: 12 см

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
9 kg
Ширина
88.2 mm
Длабочина
20 mm
Висина
88.2 mm

Карактеристики

Материјал
иверица
Како да се користи
Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и сѐ што ви е потребно за составување.

Ананас ID

Шифра на производот
GPIL5PSVQ0

EAN /   код

EAN /   код
ANIX8I5WFU
4.290 ДЕНЗаштеда 1.500 ДЕН
2.790ДЕН
Понудата важи од 02/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Декоративна полица / библиотека, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Димензии:
Ширина: 88,2 см
Висина: 88,2 см
Длабочина: 20 см
Растојание помеѓу полици: 27 см
Висина на ногарки: 12 см

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
9 kg
Ширина
88.2 mm
Длабочина
20 mm
Висина
88.2 mm

Карактеристики

Материјал
иверица
Како да се користи
Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и сѐ што ви е потребно за составување.

Ананас ID

Шифра на производот
GPIL5PSVQ0

EAN /   код

EAN /   код
ANIX8I5WFU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.