0 thumbnail image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг
1 thumbnail image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг
2 thumbnail image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг
Selected image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг
Selected image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг
Selected image for KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг

KAJGANA SHOP Сет тегови 75кг

8.490 ДЕНЗаштеда 4.500 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

•Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)
•Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.
•Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40см и 1 шипка со должина од 150см.
•Шипката со должина од 150см е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.
•Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.
•Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.
•Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе ви овозможат да ги користите многу години.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
16.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1L71WZG38G

EAN /   код

EAN /   код
ANDZ4NVRK4
8.490 ДЕНЗаштеда 4.500 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

•Tегови со вкупна тежина од 75кг (6x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)
•Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.
•Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40см и 1 шипка со должина од 150см.
•Шипката со должина од 150см е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.
•Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.
•Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.
•Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе ви овозможат да ги користите многу години.

Спецификации

Бренд
KAJGANA SHOP

Тежина и димензии

Тежина
16.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1L71WZG38G

EAN /   код

EAN /   код
ANDZ4NVRK4
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.