Selected image for Калап за торта ек248-16

Калап за торта ек248-16

Хомакс
290ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Калап за торта ек248-16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
DVW76CEVNJ

EAN /   код

EAN /   код
ANI2YB6T97
290ДЕН

Опис на производот

Калап за торта ек248-16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
DVW76CEVNJ

EAN /   код

EAN /   код
ANI2YB6T97
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.