Selected image for Камион сортир

Камион сортир

700ДЕН

Опис на производот

• Инзвонредна играчка, дизајнирана да ги развива различните вештини и интелектуални сопособности за Вашето дете.
• Овозможуваат правилно вметнување на соодветните отвори и поттикнување на развојот на моторичките вештини на детето.
• Одличен начин за запознавање и проучување на форми, бои и букви.
• Производот користи 2х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 33х17x13 cm.
• Димензии на пакувањето: 27x18x 14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.99 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K6PM6N5C6V

EAN /   код

EAN /   код
ANFDQ32TQW
700ДЕН

Опис на производот

• Инзвонредна играчка, дизајнирана да ги развива различните вештини и интелектуални сопособности за Вашето дете.
• Овозможуваат правилно вметнување на соодветните отвори и поттикнување на развојот на моторичките вештини на детето.
• Одличен начин за запознавање и проучување на форми, бои и букви.
• Производот користи 2х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 33х17x13 cm.
• Димензии на пакувањето: 27x18x 14 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.99 kg

Ананас ID

Шифра на производот
K6PM6N5C6V

EAN /   код

EAN /   код
ANFDQ32TQW
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.