Selected image for Канта 3 тф тп2230

Канта 3 тф тп2230

430ДЕН

Боја:Тегет

Опис на производот

Канта 3 тф тп2230

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
C3F383R3GS

EAN /   код

EAN /   код
ANRTIOZYCE
430ДЕН

Опис на производот

Канта 3 тф тп2230

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
C3F383R3GS

EAN /   код

EAN /   код
ANRTIOZYCE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.