Selected image for Канта росф. 12л ек 65-5

Канта росф. 12л ек 65-5

1.695ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Канта росф. 12л ек 65-5

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JL968BA3JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZODOZQSL
1.695ДЕН

Опис на производот

Канта росф. 12л ек 65-5

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JL968BA3JL

EAN /   код

EAN /   код
ANZODOZQSL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.