Selected image for Канта со педала 11л сан кб035

Канта со педала 11л сан кб035

650ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Канта со педала 11л сан кб035

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
5PW58XPAVD

EAN /   код

EAN /   код
ANDYDOZW6X
650ДЕН

Опис на производот

Канта со педала 11л сан кб035

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.29 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
5PW58XPAVD

EAN /   код

EAN /   код
ANDYDOZW6X
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.