0 thumbnail image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива
1 thumbnail image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива
2 thumbnail image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива
Selected image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива
Selected image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива
Selected image for Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива

Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива

699 ДЕНЗаштеда 140 ДЕН
559ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
Л

Ананас ID

Шифра на производот
5EKHIYQ1KE

EAN /   код

EAN /   код
8052551790659
699 ДЕНЗаштеда 140 ДЕН
559ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Капа машка маица со кратки ракави LOGO KORPO FROMEN SLIM, сива

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
Л

Ананас ID

Шифра на производот
5EKHIYQ1KE

EAN /   код

EAN /   код
8052551790659
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.