0 thumbnail image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина
1 thumbnail image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина
2 thumbnail image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина
Selected image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина
Selected image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина
Selected image for Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина

Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина

1.399ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
58FHII9DB1

EAN /   код

EAN /   код
8056005312831
1.399ДЕН

Опис на производот

Капа машка поло кошула со кратки ракави LOGO SHARAS MSS, сина

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
58FHII9DB1

EAN /   код

EAN /   код
8056005312831
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.