Selected image for Капа машка поло маичка LOGO MALTAX 5 MSS, Црвена

Капа машка поло маичка LOGO MALTAX 5 MSS, Црвена

1.399ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Капа машка поло маичка LOGO MALTAX 5 MSS, Црвена

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
43FHI83YCF

EAN /   код

EAN /   код
8056005352776
1.399ДЕН

Опис на производот

Капа машка поло маичка LOGO MALTAX 5 MSS, Црвена

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
43FHI83YCF

EAN /   код

EAN /   код
8056005352776
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.