Selected image for Капа За Бебе Сива Со Ушиња

Капа За Бебе Сива Со Ушиња

Loco Croco
170ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

КАПА ЗА БЕБЕ СИВА СО УШИЊА ,
• Мали практични памучни капчиња со ушиња кои ќе го штитат главчето на Вашето најмало.
• Димензии на производот : 14x13

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот : 14x13

Ананас ID

Шифра на производот
2O4OROAVG9

EAN /   код

EAN /   код
ANGHYVCGGH
170ДЕН

Опис на производот

КАПА ЗА БЕБЕ СИВА СО УШИЊА ,
• Мали практични памучни капчиња со ушиња кои ќе го штитат главчето на Вашето најмало.
• Димензии на производот : 14x13

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот : 14x13

Ананас ID

Шифра на производот
2O4OROAVG9

EAN /   код

EAN /   код
ANGHYVCGGH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.