Selected image for Капа За Бебе Сива

Капа За Бебе Сива

Loco Croco
160ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

КАПА ЗА БЕБЕ СИВА
• Мали практични памучни капчиња со кои ќе го штитат главчето на Вашето најмало.
• Димензии на производот : 15x12

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот : 15x12

Ананас ID

Шифра на производот
K87OR2GII8

EAN /   код

EAN /   код
ANT2YVCO06
160ДЕН

Опис на производот

КАПА ЗА БЕБЕ СИВА
• Мали практични памучни капчиња со кои ќе го штитат главчето на Вашето најмало.
• Димензии на производот : 15x12

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот : 15x12

Ананас ID

Шифра на производот
K87OR2GII8

EAN /   код

EAN /   код
ANT2YVCO06
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.