0 thumbnail image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна
1 thumbnail image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна
2 thumbnail image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна
Selected image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна
Selected image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна
Selected image for Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна

Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна

899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
K1HHILKWTJ

EAN /   код

EAN /   код
8056005529710
899ДЕН

Опис на производот

Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FANFA, црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
K1HHILKWTJ

EAN /   код

EAN /   код
8056005529710
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.