Selected image for Капа женска поло кошула ЛОГО SHARAS WSS, праска

Капа женска поло кошула ЛОГО SHARAS WSS, праска

1.399ДЕН

Боја:Праска

Големина

Опис на производот

Капа женска поло кошула ЛОГО SHARAS WSS, праска

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Праска
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
VGHHIWX0U7

EAN /   код

EAN /   код
8054700321400
1.399ДЕН

Опис на производот

Капа женска поло кошула ЛОГО SHARAS WSS, праска

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Праска
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
VGHHIWX0U7

EAN /   код

EAN /   код
8054700321400
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.