0 thumbnail image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело
1 thumbnail image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело
2 thumbnail image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело
Selected image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело
Selected image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело
Selected image for Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело

Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело

1.399ДЕН

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
95HHIP4D95

EAN /   код

EAN /   код
8055160198328
1.399ДЕН

Опис на производот

Капа Женски шорцеви LOGO FELLINA, Бело

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
95HHIP4D95

EAN /   код

EAN /   код
8055160198328
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.