Selected image for Капак за чинија ек76-15

Капак за чинија ек76-15

Хомакс
300ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Капак за чинија ек76-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
SLQ5VAO30T

EAN /   код

EAN /   код
AN45A1SCAB
300ДЕН

Опис на производот

Капак за чинија ек76-15

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
SLQ5VAO30T

EAN /   код

EAN /   код
AN45A1SCAB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.