Selected image for Kappa Boys' Shorts AUTHENTIC UPPSALA 2 KID, црни

Kappa Boys' Shorts AUTHENTIC UPPSALA 2 KID, црни

999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Kappa Boys' Shorts AUTHENTIC UPPSALA 2 KID, црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
A9DHIXQXQQ

EAN /   код

EAN /   код
8056005735555
999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Kappa Boys' Shorts AUTHENTIC UPPSALA 2 KID, црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
A9DHIXQXQQ

EAN /   код

EAN /   код
8056005735555
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.