0 thumbnail image for KAPPA Детски дуксер Basol
1 thumbnail image for KAPPA Детски дуксер Basol
2 thumbnail image for KAPPA Детски дуксер Basol
Selected image for KAPPA Детски дуксер Basol
Selected image for KAPPA Детски дуксер Basol
Selected image for KAPPA Детски дуксер Basol

KAPPA Детски дуксер Basol

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

KAPPA Детски дуксер со качулка Basol морнарица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс
Сезона
Есен-Зима
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
0E8WF2STGO

EAN /   код

EAN /   код
8059075470043
1.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Детски дуксер со качулка Basol морнарица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс
Сезона
Есен-Зима
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
0E8WF2STGO

EAN /   код

EAN /   код
8059075470043
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.