0 thumbnail image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни
1 thumbnail image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни
2 thumbnail image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни
Selected image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни
Selected image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни
Selected image for KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни

KAPPA Детски тренерки Boli Kid црни

D Sport
1.799 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
1.259ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Удобност при носење
• Трајност
• Модерен дизајн


Детските тренерки KAPPA Bolly Kid се совршен избор за момчиња кои сакаат да се чувствуваат удобно и стилски. Овие тренерки се изработени од висококвалитетен материјал кој обезбедува издржливост. Со брендот KAPPA добивате производ кој ќе ги издржи сите активности на вашето дете.

Дизајнирани со внимание на деталите, овие машки тренерки имаат стилски изглед кој ќе го сака секое момче. Бојата е класична и лесно се комбинира со останатиот дел од гардеробата. Без разлика дали вашето момче е на училиште, на тренинг или во слободно време, овие тренерки ќе му овозможат удобност и слобода на движење.

Детските тренерки KAPPA се исто така многу удобни за носење. Материјалот е мек и пријатен на допир, што му овозможува на вашето дете да се чувствува удобно во текот на денот. Еластичниот појас со врвка обезбедува сигурно и удобно прицврстување, додека еластичниот долен дел од ногавиците обезбедуваат тренерките да останат на место за време на активноста.

KAPPA е позната по своите висококвалитетни производи, а тренерките Боли Кид не се исклучок. Без разлика дали се наменети за училиште, спорт или секојдневно носење, овие тренерки се сигурен избор за секое момче.

KAPPA детските тренерки Boli Kid комбинира квалитетен материјал, удобност, издржливост и модерен дизајн. Овие тренерки се совршен избор за момчиња кои сакаат да изгледаат убаво и да се чувствуваат удобно во секоја прилика.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
IO8WF1M596

EAN /   код

EAN /   код
8059075468019
1.799 ДЕНЗаштеда 540 ДЕН
1.259ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетен материјал
• Удобност при носење
• Трајност
• Модерен дизајн


Детските тренерки KAPPA Bolly Kid се совршен избор за момчиња кои сакаат да се чувствуваат удобно и стилски. Овие тренерки се изработени од висококвалитетен материјал кој обезбедува издржливост. Со брендот KAPPA добивате производ кој ќе ги издржи сите активности на вашето дете.

Дизајнирани со внимание на деталите, овие машки тренерки имаат стилски изглед кој ќе го сака секое момче. Бојата е класична и лесно се комбинира со останатиот дел од гардеробата. Без разлика дали вашето момче е на училиште, на тренинг или во слободно време, овие тренерки ќе му овозможат удобност и слобода на движење.

Детските тренерки KAPPA се исто така многу удобни за носење. Материјалот е мек и пријатен на допир, што му овозможува на вашето дете да се чувствува удобно во текот на денот. Еластичниот појас со врвка обезбедува сигурно и удобно прицврстување, додека еластичниот долен дел од ногавиците обезбедуваат тренерките да останат на место за време на активноста.

KAPPA е позната по своите висококвалитетни производи, а тренерките Боли Кид не се исклучок. Без разлика дали се наменети за училиште, спорт или секојдневно носење, овие тренерки се сигурен избор за секое момче.

KAPPA детските тренерки Boli Kid комбинира квалитетен материјал, удобност, издржливост и модерен дизајн. Овие тренерки се совршен избор за момчиња кои сакаат да изгледаат убаво и да се чувствуваат удобно во секоја прилика.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
IO8WF1M596

EAN /   код

EAN /   код
8059075468019
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.