Selected image for KAPPA Дуксер  irisson

KAPPA Дуксер irisson

D Sport
2.990 ДЕНЗаштеда 1.794 ДЕН
1.196ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

KAPPA Дуксер irisson

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
87CHL0DXUY

EAN /   код

EAN /   код
8054087767259
2.990 ДЕНЗаштеда 1.794 ДЕН
1.196ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Дуксер irisson

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
87CHL0DXUY

EAN /   код

EAN /   код
8054087767259
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.