Selected image for KAPPA Дуксер jack slim

KAPPA Дуксер jack slim

D Sport
2.590 ДЕНЗаштеда 1.554 ДЕН
1.036ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

KAPPA Дуксер jack slim

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
2ADHLSQ5WN

EAN /   код

EAN /   код
8050198024137
2.590 ДЕНЗаштеда 1.554 ДЕН
1.036ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Дуксер jack slim

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
2ADHLSQ5WN

EAN /   код

EAN /   код
8050198024137
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.