Selected image for KAPPA Дуксер  zentil

KAPPA Дуксер zentil

D Sport
2.890ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Дуксер zentil

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
O3DHLVQJCC

EAN /   код

EAN /   код
8058188867306
2.890ДЕН

Опис на производот

KAPPA Дуксер zentil

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.53 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
O3DHLVQJCC

EAN /   код

EAN /   код
8058188867306
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.