Selected image for KAPPA Фудбалски Тренерки 4soccer dimaro

KAPPA Фудбалски Тренерки 4soccer dimaro

D Sport
2.990 ДЕНЗаштеда 2.093 ДЕН
897ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Тренерки 4soccer dimaro

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки Фудбалски Тренерки

Ананас ID

Шифра на производот
KV6E6FA8LE

EAN /   код

EAN /   код
8032963143663
2.990 ДЕНЗаштеда 2.093 ДЕН
897ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Тренерки 4soccer dimaro

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки Фудбалски Тренерки

Ананас ID

Шифра на производот
KV6E6FA8LE

EAN /   код

EAN /   код
8032963143663
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.