Selected image for KAPPA Хеланки  LOGO GARZI KID

KAPPA Хеланки LOGO GARZI KID

D Sport
1.499 ДЕНЗаштеда 1.049 ДЕН
450ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Антрацит

Големина

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
YM

Ананас ID

Шифра на производот
IZT1AAELXJ

EAN /   код

EAN /   код
8058127244861
1.499 ДЕНЗаштеда 1.049 ДЕН
450ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
YM

Ананас ID

Шифра на производот
IZT1AAELXJ

EAN /   код

EAN /   код
8058127244861
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.