0 thumbnail image for KAPPA Хеланки за девојчиња Brook Kid црна
1 thumbnail image for KAPPA Хеланки за девојчиња Brook Kid црна
Selected image for KAPPA Хеланки за девојчиња Brook Kid црна
Selected image for KAPPA Хеланки за девојчиња Brook Kid црна

KAPPA Хеланки за девојчиња Brook Kid црна

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
839ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA хеланки за девојки Brook Kid црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.37 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
MX8WFUQNSQ

EAN /   код

EAN /   код
8059075468644
1.199 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
839ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA хеланки за девојки Brook Kid црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.37 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
MX8WFUQNSQ

EAN /   код

EAN /   код
8059075468644
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.